Pokazywanie postów oznaczonych etykietą słońce. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą słońce. Pokaż wszystkie posty

niedziela, 21 marca 2010

wiosna

Wszędzie piszą, mówię i śpiewają, że nadeszła ta upragniona pora roku. Z tej okazji przydałaby się jakaś nowa kreacja. Jednakże szkoła i inne sprawy zabierają zbyt wiele czasu...Dlatego też nie kombinowałam dużo, lecz wrzuciłam super sukieneczkę z top secretu na czarną bluzkę. A okularki...pamiątka jeszcze z wakacji z nad morza;)